Areál klubu

U nás se budete cítit jako doma

Areál najdete na pokraji Chráněné krajinné oblasti Moravský kras, v údolíčku nedaleko sídlišť Líšeň a Vinohrady. Tento areál o který se pečlivě staráme mohou naši členi využívat k různým činnostem spojených s výcvikem psa.

V areálu je k dispozici několik oplocených ploch - Jedna plocha o rozměrech 100*100 metrů sloužící převážně k cvičení poslušnosti psa a obraně psovoda. Tato plocha je celá zatravněná a vesměs rovinatá. Nejlépe se snad hodí na cvičení průzkumu terénu, kdy se snadno dodrží předepsané vzdálenosti maket.  Na této ploše je nově vybudováná část pro agility.

                                                                             -Druhá plocha o rozměrech 100*40 s písčitým povrchem je také vhodná pro výcvik. Díky centrálnímu osvětlení se dá využít i v krátkých zimních dnech, kdy přírodního světla není mnoho. Vzhledem k povrchu se dá tato plocha využívat za každého počasí.


                                                                                           - Třetí plocha slouží jako prostor pro halu, ve které se dá celoročně cvičit a může se i pronajmout pro výcvik - více v sekci "HALA- Objednávakový systém". Vedle haly je i prostorné a krásné jezírko, které slouží i jako schlazení pro pejsky v horkých letních dnech.


K odpočinku a malému občerstvení nám slouží klubovna. Najdete zde i kantýnu, krb, časopisy, televizi a video se spoustou záznamů týkajících se kynologie. V letních dnech se dá využít i přilehlá terasa s udírnou a přírodním ohništěm.

Máme zde i možnost ubytování ve třech nových chatkách:

Pro ubytování psů nám slouží i odkládací kotce. 

A mezi klubovnou a halou máme oplocené parkoviště.

V areálu s námi pobývá i kozel Meki